Při objednávce do zahraničí zvolte preferovanou měnu (Kč nebo EUR) - viz vlevo "Ceny v:"
Zpět do obchodu

Registrace

Základní vlastnosti

Základní vlastnosti přístroje:

1.    Přenosný přístroj jako hodinky, snadné použití doma, v kanceláři, venku, kdekoliv.

2.    Nemá žádné vedlejší účinky, či škodlivé efekty, neinvazivní, bezbolestné.

3.    Přístroj má 6 laserových diod zajišťující přesné dávkování laserových paprsků, umístění na vysoce účinných místech.

4.    Perfektní a jednoduchý systém ovládání přístroje umožňující individuální terapie zcela všem bez rozdílu.

5.    Nejlépe vybavený zdravotní laser na trhu s možnostmi, kterými žádný jiný přístroj nedisponuje. navíc jeho cena je ve srovnání se srovnatelnými produkty méně než poloviční.

6.    K ThinkM jsou k dispozici všechny spotřební díly, navíc nabízí možnost volby na používání typu nosního kabelu, které se liší způsobem uchycení v nosním otvoru. Každému vyhovuje něco jiného, ThinkM jako jediný má možnost volby ze dvou různých typů nosního kabelu s laserovým zářičem. 

ThinkM laser therapy device photo

Základní informace o přístroji

ThinkM polovodičový laserový přístroj je plně registrovaný, schválený a certifikovaný zdravotnický prostředek využívající laserového záření o vlnové délce 650 nm. Ozařovány mohou být radiální tepny, Neiguan akupresurní bod a nosní dutiny. Klinickým testováním bylo ověřeno, že má vynikající léčebné účinky při cerebrovaskulárních a kardiovaskulárních onemocněních, chronické rýmě a mnoha dalších indikacích. Léčba přístrojem ThinkM je neinvazivní, nebolestivá, zcela bezpečná (viz však Upozornění - Varování a Kontraindikace) a přístroj je velmi jednoduše ovladatelný. Přístroj je registrovaná a certifikovaná Zdravotnická pomůcka pro EU. 

Účel používání

ThinkM polovodičová laserová terapie je vhodná pro snížení viskozity krve, posílení prokysličování organizmu, pro odstranění poruch metabolismu, úpravu hladiny lipidů, snížení hladiny cholesterolu, triglyceridů, úpravu hladiny lipoproteinů, podstatné zlepšení reologie krve, odstraňování usazenin uvnitř cévního systému... tím účinně působí proti indikacím souvisejícím s nezdravou krví. Podrobnosti na další záložce v levém menu.

Terapeutický laserový přístroj ThinkM vyzařuje monochromatické koherentní světlo - laserové paprsky o přesné vlnové délce 650 nm. Pouze paprsky přesně této vlnové délky jsou schopny ovlivňovat lidskou krev. APage 4-1 zdravá krev, to je základ zdraví. Pouze zdravá krev může na 100% vykonávat to, k čemu je určena. Především okysličování všech buněk lidského těla a transport živin. Přístroj ThinkM je přesně k tomuto účelu vyroben za úzké spolupráce lékařů – specialistů.

ThinkM snižuje vysoký obsah krevních lipidů, snižuje hladinu cholesterolu (triglyceridů), upravuje hladinu lipoproteinů. Tím mj. ovlivňuje řadu negativních faktorů – pomáhá aktivně snižovat vysoký krevní tlak, pomáhá úspěšně léčit kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, alergickou a chronickou rýmu, má pozitivní vliv na okysličování celého organizmu, uvolňuje erytrocyty (červené krvinky) a umožňuje tak jejich plnohodnotnou funkci a okysličování celého organizmu.

Seznamte se s podrobnostmi o zcela nových možnostech, které přístroj ThinkM přináší pro úspěšné léčení řady chorob a zdravotních problémů v domácím prostředí. 

Přístroj ThinkM je jako jediný na českém trhu schopen využívat všechna tři uvedená místa ozařování a proto jsou výsledky terapií s ThinkM tak přesvědčivé a účinné. Navíc přístroj umožňuje zvolit právě tu kombinaci ozařování uvedených míst, která je k řešení dané indikace optimální. 

Zpět do obchodu