Při objednávce do zahraničí zvolte preferovanou měnu (Kč nebo EUR) - viz vlevo "Ceny v:"
Zpět do obchodu

Registrace

Obsah obchodního balení

Obsah balení: hemodynamický laserový přístroj ThinkM, nosní kabel 1-B s nosní klipsou (1 ks) , silikonové krytky k nosnímu laserovému kabelu (20 ks),, nabíječka baterie (1 ks) , baterie (1 ks), Návod v češtině, brožura Teorie a praxe s ThinkM (samostatně neprodejná).

K přístroji máme běžně v nabídce všechny díly a spotřební součásti, jež je možné vyměnit, či se mohou optřebovat. Jedná se o: laserový nosní kabel typ 1-A bez nosní klipsy, laserový nosní kabel typ 1-B s nosní klipsou, náhradní sadu silikonových krytek na nosní kabely 1-A i 1+B, pásek na ruku včetně závěru a osiček, nabíječka baterií, baterie/akumulátor. Viz Prodej náhradních dílů.

Záruční doba na celé obchodní balení je 24 měsíců ode dne prodeje. Některé spotřební díly určené ke krátkodobé spotřebě a zakoupené coby náhradní díl mají záruční dobu 12 měsíců. Pro případné reklamace máme vlastní servisní a technické středisko.

Speciální brožura (v četině) Teorie a praxe s ThinkM detailně popisuje přístroj a jeho obsluhu, objasňuje principy fungování, odpovídá na řadu laických, technických i odborných otázek, jež se mohou vyskytnout. Důležitou kapitolou je i přesný harmonogram používání ThinkM, jenž rozhodně doporučujeme dodržet. Tato brožura je dodávána pouze s přístrojem ThinkM, samostatně je neprodejná a je v plném rozsahu autorsky chráněna (viz obrázek dole). Současně je součást obchodního balení český a také anglický manuál - Návod k obsluze.

Titulní stranaTitulní strana_1

Zpět do obchodu