Při objednávce do zahraničí zvolte preferovanou měnu (Kč nebo EUR) - viz vlevo "Ceny v:"
Zpět do obchodu

Registrace

O přístroji ThinkM

ThinkM je moderní terapeutický laserový přístroj vyvinutý pro použití v nemocnicích, doma, v práci... téměř kdekoliv. Je to vynikající neinvazivní, bezbolestný a především výborně účinný pomocník jak v boji proti mnoha indikacím, tak i pro prevenci. ThinkM je na stávajícím trhu to nejmodernější a nejlepší, co v této kategorii existuje. Navíc jeho cena je velmi příznivá. 

ThinkM je plně registrovaný zdravotnický prostředek (EU, CZ, SK) s certifikátem pro EU (CE0197), který má veškeré záruky kvality, bezpečnosti a s nímž proběhly tři Klinické testy v nemocnicích. Je shválena registrován i v Evropské databázi bezpečných zdravotnických prostředků EUDAMED.

PriPage 15ncip fungování je postaven na základě laserového ozařování krve prostřednictvím 3 k tomu vhodných míst - radiální tepna, akupunkturní bod Neiguan, nosní otvor. Laserové ozařování těchto míst lze kombinovat v závislosti na konkrétní indikaci. Každé místo má své jasné odůvodnění. Laserové světlo je účinné na lidskou krev a její složky jen ve velmi úzkém spektru vlnové délky a za splnění dalších podmínek emitovaného světla (koherentnost, monochromatičnost, vyzařovací výkon, atd.). ThinkM tyto podmínky splňuje a proto je tak účinný v boji proti nejrůznějším nemocem, jež obvykle souvisejí se stavem krve a jejích složek.  

 

ThinkM vyzařuje laserové paprsky o přesné délce 650 nm. Pouze paprsky přesně této vlnové délky jsou schopny ovlivňovat lidskou krev. A zdravá krev, to je základ zdraví. Pouze zdravá krev může na 100% vykonávat to, k čemu je určena. Především okysličování všech buněk lidského těla a transport živin. Přístroj ThinkM je přesně k tomuto účelu vyroben za úzké spolupráce lékařů – specialistů. Jeho účinky proti mnoha chorobám jsou velmi dobré, ověřené a klinicky testované. Přístroj ThinkM řeší příčinu chorob, nikoliv až jejich důsledky.  

ThinkM snižuje vysoký obsah krevních lipidů, snižuje hladinu cholesterolu (triglyceridů), upravuje hladinu lipoproteinů. Tím mj. ovlivňuje řadu negativních faktorů – pomáhá aktivně snižovat vysoký krevní tlak, pomáhá úspěšně léčit kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, alergickou a chronickou rýmu, má pozitivní vliv na okysličování celého organizmu, uvolňuje erytrocyty (červené krvinky) a umožňuje tak jejich plnohodnotnou funkci a okysličování celého organizmu.

Terapeutický přístroj ThinkM byl týmem lékařů a odborníků vyvinut speciálně pro bezpečné používání v podstatě kdekoliv. Do nedávné doby bylo laserové ozařování možné pouze v nemocnicích pod lékařským dohledem. To se nyní změnilo tak, že přístroj mohou používat dospělí lidé sami ve svém prostředí. Ovládání přístroje je velice jednoduché a logické, proto obsluhu zvládne každý, ať muž, či žena.

Zpět do obchodu