Při objednávce do zahraničí zvolte preferovanou měnu (Kč nebo EUR) - viz vlevo "Ceny v:"
Zpět do obchodu

Registrace

Je možné si ThinkM vyzkoušet?

Ano, je to možné. Zavedli jsme možnost vyzkoušení přístroje u Vás doma na dobu 6 měsíců. Hemodynamickou laserovou terapii je třeba zkoušet delší dobu. Nelze předpokládat, že indikace, kterou uživatel léčí často i mnoho roků, zmizí za pár dnů, či týdnů. Je třeba být trpělivý, postupovat podle Návodu k přístroji a po několika týdnech se začnou postupně, podle typu indikace dříve či později, dostavovat výsledky. Změny často uživatelé pociťují od prvních použití přístroje, ale jsou to spíše důsledky zvykací fáze organizmu na hemodynamickou laserovou terapii (popsáno i v návodech k přístroji). Z toho důvodu je třeba k plnému ověření funkčnosti přístroje absolvovat terapie po delší dobu. Rozhodně, zejména u déle přetrvávajících zdravotních obtíží, nelze očekávat, že příznaky a důsledky nemocí "zmizí" za pár dnů, či týdnů. Hemodynamická laserová terapie, to je poměrně dlouhodobý, ale účinný proces, jehož výsledky se začínají objevovat po několika týdnech terapií, měřitelné by měly být po cca 2 až 4 měsících. Proto je naše "zápůjční doba" na vyzkoušení stanovena na 5 až 7 měsíců. V rámci této lhůty lze následně si přístroj jednoduše ponechat anebo nám jej bez udání jakýchkoliv důvodů vrátit.

Právě k tomuto účelu jsme zavedli službu "Na vyzkoušení". Ta spočívá v tom, že uživatel si přístroj ThinkM běžně zakoupí a po 6ti Erytrocytyměsících (plus mínus měsíc) se rozhodne, zda si přístroj ponechá a bude jej on, či kdokoliv jiný, používat a dále pokračovat v ozdravných terapiích, anebo zda nám přístroj vrátí. Pokud se rozhodnete pro vrácení, není třeba uvádět žádné důvody, stačí nám to jen oznámit a zaslat přístroj ThinkM zpět na naši adresu doporučenou pojištěnou zásilkou. Podmínkou je, že přístroj musí být vrácen nepoškozený, plně funkční a se všemi věcmi, jež jsou součástí obchodního balení (baterie, nabíječka, nosní kabel). Samozřejmě je tolerováno opotřebení spotřebních věcí, tedy nosního kabelu a silikonových nástavců. Prodejce uživateli následně vrátí 50% pořizovací ceny přístroje. Jinými slovy - přístroj máte v podstatě pouze zapůjčený za velmi příznivou cenu. Chceme tak vyjít vstříc všem, kteří hemodynamickou laserovou terapii a přístroj ThinkM neznají a chtějí si ověřit jeho účinky.

Zájemci o tuto možnost prosíme, nechť vloží běžným způsobem produkt do svého nákupního košíku a do poznámky zapíše Na vyzkoušení. Poznámka: na nákup "Na vyzkoušení" se nevztahují akční slevy a slevové akce, pokud to není speciálně pro tento typ nákupu uvedeno.

Musíme k této věci podotknout, že Na vyzkoušení si ThinkM za dobu cca necelých 2 roků prodeje ThinkM objednalo 16 klientů. Z nich ani jediný přístroj po vyzkoušení, tedy 5 až 7 měsíců po nákupu, nám nebyl vrácen. To jen potvrzuje, že ThinkM je něco, co skutečně funguje a uvedená zkušební doba to našim klientům jen potvrdila.

Zpět do obchodu